Banka Hesap Numaralarımız

+90850 241 0800

info@kuzeyegegumruk.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz İTALAT

İTALAT

İthalat Departmanımız, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektördeki işleyişi bilerek, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve müşteri ile aynı dili konuşabilmek için sektörel bazda uzmanlaşmıştır. Farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmek ve daha iyi iletişim kurabilmek için müşteri temsilcisi sistemi ile çalışır. Dış ticarette işlemleri doğru yapmanın önemini bilen uzman kadromuz, işin gereklerini yerine getirebilmek için şirketimizdeki tüm departmanlardan gerekli desteği almaktadır.

İthalat işlemleri öncesinde alınması gereken her türlü ön izinler için her türlü ön izinlerin (Tescil Belgesi, TSE, CE, Tarım İl Müdürlüğü İzin Belgesi, İthalat Ruhsatı, Ruhsat) İthalat Daire Başkanlığımız sorumluluğundadır. ° AŞGÜM vb.) başvurularının yapılması, izinlerin alınması ve ilgili kurumdan belgelerin bizzat alınması. Tüm süreçlerin takibi sırasında şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri çalışmalarımıza yansıtıldığı için tüm işlem süreçleri ölçülmekte ve müşterilerimiz ile online olarak paylaşılmaktadır.

Yeni Teknolojileri iş akışlarına uygulamak ve entegre etmek, dijitalleşen dünyaya ayak uydurarak verimliliği ve tasarrufu artırma yolunda ilerliyor.

Tüm işlemlerimizin raporları aktif olarak sistematik olarak hazırlanmakta ve müşterilerimizin işlem takibini kolaylaştırmak için istenilen periyotlarda otomatik olarak verilmektedir. Firmalarımızın taleplerine bağlı olarak farklı raporlar da hazırlanmakta ve paylaşılmaktadır.

İTHALAT HİZMETLERİ

Bizi Arayın +90850 241 0800

Bizi Arayın +90850 241 0800

ORTAHOPA MAHALLESİ SAHİL CADDESİ NO, 08600 Hopa/Artvin
+90850 241 0800
+90
info@kuzeyegegumruk.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ